Kontakti

Prodaja

Boštjan Robida

komercialni direktor

T +386 (01) 58 23 536

E bostjan.robida@goricane.si

Andrej Gradišek

vodja prodaje

T +386 (01) 58 23 413

E andrej.gradisek@goricane.si

Petra Burgar

prodajni referent

T +386 (01) 58 23 516

E petra.burgar@goricane.si

Lidija Pervinšek

prodajni referent

T +386 (01) 58 23 518

E lidija.pervinsek@goricane.si

Renata Češnovar

prodajni referent

T +386 (01) 58 23 517

E renata.cesnovar@goricane.si

Damir Huskić

prodajni referent

T +386 (01) 58 23 412

E damir.huskic@goricane.si

Oskar Sekač

prodajni referent

T +386 (01) 58 23 468

E oskar.sekac@goricane.si

Logistika

Andreja Kralj

logistika

T +386 (01) 58 23 519

E andreja.kralj@goricane.si

Tadej Mihovec

transport

T +386 (01) 58 23 428

E tadej.mihovec@goricane.si

Grega Ljubec

transport

T +386 (01) 58 23 424

E grega.ljubec@goricane.si

Nabava

Jure Zor

vodja nabavne službe

T +386 (01) 58 23 522

E jure.zor@goricane.si

Nina Stegu Bobnar

nabavni referent

T +386 (01) 58 23 523

E nina.stegu@goricane.si

Klemen Babnik

nabavni referent

T +386 (01) 58 23 529

E klemen.babnik@goricane.si

Proizvodnja

Maja Mrgole

vodja proizvodnje papirja

T +386 (01) 58 23 454

E maja.mrgole@goricane.si

Robert Štiftar

vodja dodelave

T +386 (01) 58 23 506

E robert.stiftar@goricane.si

Razvoj, kakovost

Jerneja Pečnik

vodja razvoja

T +386 (01) 58 23 422

E jerneja.pecnik@goricane.si

Martina Frlan

vodja kontrole kakovosti

T +386 (01) 58 23 438

E martina.frlan@goricane.si

Daniel Dolderer

tehnična podpora kupcem

T +386 (01) 58 23 447

E daniel.dolderer@goricane.si

Podporne dejavnosti

Janez Gale

tehnični direktor

T +386 (01) 58 23 483

E janez.gale@goricane.si

Andrej Bizant

vodja podpornih dejavnosti

T +386 (01) 58 23 487

E andrej.bizant@goricane.si

Jože Malej

vodja informatike

T +386 (01) 58 23 416

E joze.malej@goricane.si

Uprava

Andraž Stegu, univ.dipl.inž.

generalni direktor

T +386 (01) 58 23 402

E andraz.stegu@goricane.si

Tea Rezelj

vodja poslovne uprave

T +386 (01) 58 23 402

E tea.rezelj@goricane.si

Petra Hunjadi

vodja kadrovske službe

T +386 (01) 58 23 498

E petra.hunjadi@goricane.si

Tadeja Pfajfar

vodja FRS in kontrolinga

T +386 (01) 52 23 540

E tadeja.pfajfar@goricane.si